cz-mobil
     +420-605541191
e-mail
     k206@volny.cz
     kulan@amadiving.cz
hr-mobil
     +385-989283987
hr-pevná
     +385-20748121

Doprava

Doprava je vlastní, autokarem s naším dopravcem, autobusem s cestovní kanceláří, případně letecká.

Doprava autem

Cestujete-li vlastním vozem, pak můžete zvolit několik tras:
přes Vídeň - Graz - Maribor (nově třeba dálniční známka pro Slovinsko) - Záhřeb - Karlovac - Šestanovac - zde dálnice zatím končí
pokračovat můžete vnitrozemím přes Vrgorac do Ploče nebo sjet na magistrálu a přes Makarskou do Ploče a dále na Neum - Ston - Borak.
přes Maďarsko do Záhřebu a pak stejně jako v předchozí trase nebo
z Karlovacu starou cestou vnitrozemím na Slunj - Plitvická jezera - Gračac - Knin - Sinj - Trilj - Cista Provo - Šestanovac - Vrgorac - Ploče
Cestu je možno přerušit na Plitvických jezerech, kde se můžete ubytovat a přestávku využít k prohlídce jezer.
Z Ploče je možná doprava trajektem do Trpanje a dále vozem do Potomje a Boraku.

Doprava autokarem

Po dohodě je možno zajistit dopravu autokarem. V autokaru je 6-8 míst k sezení. Cena zpáteční jízdenky Praha-Dingač pro jednu osobu činí 2.800 Kč.

Doprava autobusem

Chcete-li cestovat autobusem, můžete se obrátit na cestovní kancelář Geos, jejíž autobusy končí na Pelješacu ve městě Orebiči. U těchto kanceláří je možno zakoupit jízdenku jedno i obousměrnou. Autobusy jsou přednostně obsazovány klienty kanceláří. Podle zkušeností z minulých let však jednotlivci nemají se zajištěním jízdenek problémy.

Doprava letecká

V případě letecké dopravy je nejbližší letiště v Dubrovníku, kde klienty můžeme po předchozí dohodě vyzvednout a naším vozem dopravit do Boraku. Nebo do Splitu a pak lodí na Korčulu a dále do Orebiče. Cenově nejvýhodnější jsou přitom lety společnosti Skyeurope.